Єдиний закон про ЖКГ вийде в 2014 році

Мінрегіон планує подати на розгляд уряду проект нового базового закону в сфері житлово-комунального господарства не пізніше січня-березня 2014.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає "ЛігаБізнесІнформ".

6 грудня експерти розглянули та схвалили проміжні результати по розробці шляхів і напрямків удосконалення законодавства у житлово-комунальній сфері.

Серед основних завдань, які має вирішити новий базовий закон - можливість вибору споживачем прийнятної і зручної для нього моделі житлово-комунального обслуговування.

Завдання першого етапу роботи з удосконалення законодавства в сфері ЖКГ передбачає напрацювання моделі організації ринків (визначення товарів, послуг, об'єктів, суб'єктів, повноважень прав і обов'язків, засобів державного регулювання).

Також орієнтовної структури базового законопроекту щодо змісту основних розділів і статей включно.

Даний етап включає аналіз альтернативних варіантів структуризації моделі ринків ЖКГ з визначенням негативних та позитивних сторін кожного із запропонованих варіантів.

Нагадаємо, створення єдиного базового закону в житлово-комунальному господарстві визначено Мінрегіоном як один з пріоритетних напрямків роботи на 2013 рік.

Як повідомлялося раніше, 15 листопада президент Янукович підписав закон про припинення бюджетного фінансування інвестпроектів у сфері ЖКГ.

Раніше повідомлялося, що 14 листопада, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Близнюк заявив, що міністерство ініціює нарахування пені за прострочені комунальні платежі. Пеня може досягти 300%.

Пізніше прем'єр-міністр Микола Азаров спростував чутки про нарахування пені за прострочені платежі в розмірі 300% від заборгованості, ініційоване міністерством ЖКГ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 10:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.