Попов лякає киян подорожчанням "комуналки"

У 2013 році у столиці можуть подорожчати комунальні послуги.

Про це заявив у в інтерв'ю "Сегодня" голова КМДА Олександр Попов.

"На жаль, ми бюджету на 2013 рік до голосування не бачили, він приймався таємно. Якщо там є гроші на різницю в тарифах, які закладаються у видаткову частину НАК "Нафтогазу", наприклад, або міністерств і відомств, які забезпечують стабільну роботу енергетичного комплексу й водоканалу – тоді тарифи підніматися не будуть. Але я в цьому сумніваюся", - сказав він.

За словами Попова, цього року, щоб стримати тарифи, Києву потрібно було одержати 5 мільярдів гривень, які Києву вдалося отримати.

"Зараз регулюванням тарифів займається НКРЕ. Питання по наступному році з нами ще не обговорювався. Але воно обов'язково виникне. І, можливо, зміни в тарифній політиці відбудуться, тому що з кожним роком різниця в тарифах збільшується, і держбюджету забезпечити таку дотацію складно", - сказав Попов.

Він відзначив, що, вочевидь, підвищення тарифів трапиться "не раніше другого півріччя".

"Що стосується "Київводоканалу", то він дійсно має один з найнижчих тарифів у країні. Туди потрібно вкладати мільярди. Провали машин під асфальт, пориви трубопроводів - цьому підтвердження. Тому тарифи на воду теж можуть змінитися", - зауважив голова КМДА.

Попов запевнив, що з нового року не подорожчає квартплата.

"Що стосується квартплати, то це наше муніципальне питання, і ці тарифи піднімати не будемо. Ми приймемо рішення, які дозволять ЖЕКам отримувати доходи, наприклад, від оренди приміщень. Це компенсує відсутні кошти", - пояснив чиновник .

Як відомо, Попов заявив, що проїзд у метро може подорожчати. Раніше у КМДА повідомили, що є рішення міської влади зберігати вартість проїзду у "підземці" на рівні 2 гривень.

Раніше киян також попередили про подорожчання хліба.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 12:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.