Київ відсвяткує Новий рік за 6 мільйонів

Задля святкування новорічних та різдвяних свят у столиці буде витрачено близько 6 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, більшість заходів проводиться за рахунок спонсорських коштів і загалом таких заходів заплановано понад 500.

На проведення святкових новорічних і різдвяних заходів у столиці буде витрачено близько 6 мільйонів гривень, зокрема 1,2 мільйона гривень - із держбюджету.

"Зокрема, за рахунок спонсорів у поточному році заплановано встановити новорічну ялинку, вартість якої становить близько 3 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, у 2013 році у столиці можуть подорожчати комунальні послуги.

"На жаль, ми бюджету на 2013 рік до голосування не бачили, він приймався таємно. Якщо там є гроші на різницю в тарифах, які закладаються у видаткову частину НАК "Нафтогазу", наприклад, або міністерств і відомств, які забезпечують стабільну роботу енергетичного комплексу й водоканалу – тоді тарифи підніматися не будуть. Але я в цьому сумніваюся", - сказав він.

Раніше Попов заявив, що прийнятий 6 грудня Державний бюджет на 2013 року не відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 3:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.