У ЄС вірять, що підпишуть Угоду про асоціацію з Україною у 2013 році

Рада ЄС у закордонних справах підтвердила залучення України до співробітництва у напрямі політичної асоціації та економічної інтеграції на основі спільних цінностей.

Про це йшлося у телефонній розмові високого представника ЄС з міжнародних питань та політики безпеки Кетрін Ештон та прем'єр-міністра України Миколи Азарова, повідомляє прес-служба уряду.

Високий представник ЄС повідомила Миколу Азарова про готовність провести саміт Україна-ЄС в Люксембурзі влітку 2013 року.

Вона також переконана у підписанні Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту Східного партнерства у листопаді 2013 року, наголошується у повідомленні.

Ештон висловила впевненість, що Україна успішно виконає погоджений з ЄС Порядок денний асоціації та забезпечить реформування виборчого законодавства, судової системи, конституційні перетворення.

Зокрема, Високий представник ЄС позитивно оцінила висловлене зобов’язання України вдосконалити виборчу систему в Україні відповідно до рекомендацій представників ЄС. Також Євросоюз готовий надати Україні допомогу в реформуванні судової системи.

"Ми також готові до запуску нових форматів діалогів з ЄС щодо реформування системи правосуддя, вдосконалення виборчого законодавства, покращення бізнес-клімату в Україні", - сказав Микола Азаров.

Сторони домовились підтримувати особистий постійний діалог у процесі підготовки підписання Угоди про політичну асоціацію, включаючи всеохоплюючу зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Як повідомлялося, Рада закордонних справ ЄС на засіданні 10 грудня повинна була визначити критерії підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Як відомо, єврокомісар із розширення і політики сусідства Штефан Філе заявив, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС може бути підписана в листопаді 2013 року.

За словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, Україна готова рухатися далі у напрямі підписання Угоди про асоціацію процесі, а зараз "м'яч перебуває на полі Євросоюзу".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 серпня 2020, 23:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.