"Газпром" купуватиме газ в Катарі

Дочірня структура "Газпрому" - Gazprom Marketing&Trading Singapore (GM&T Singapore) - підписала договір з катарською компанією Tasweeq про покупку значних обсягів скрапленого вуглеводневого газу.

Про це повідомляє "Лєнта.ру".

Точні обсяги поставок і ціна угоди не повідомляються.

Катар має одні з найбільших у світі запасів газу і є світовим лідером з експорту зрідженого газу. Щорічний імпорт катарського СПГ оцінюється в 77 мільйонів тонн.

Tasweeq була створена у 2007 році і повністю належить державі. GM&T Singapore здійснює торговельні операції в Індії, Японії, Австралії, Південній Кореї, Тайвані, Китаї, Малайзії і Таїланді.

Росія ще у 2010 році оголосила про готовність спільно з Катаром освоювати газові родовища на Ямалі.

У 2011році міністр нафти і енергетики Катару Мухаммед бін Салех Аль-Сад підтвердив зацікавленість арабської держави взяти участь у проекті з видобутку газу на Ямалі.

"Газпром" відкрив своє представництво в Катарі у квітні 2011 року.

Як відомо, "Газпром" витісняють з ринку скрапленого газу в Ізраїлі.

Компанія також втрачає позиції на європейському ринку газу. Так, "Газпрому" довелося зробити знижку на газ деяким європейським країнам, а також компанія зазнала невдачі у судовій тяганині з чеською компанією RWE Transgas.

Також Єврокомісія почала антимонопольне розслідування відносно "Газпрому", оскільки підозрює концерн у зловживанні домінуючим становищем у Східній і Центральній Європі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.