В Києві вигідніше купити, аніж знімати квартиру?

У столиці вигідніше купити квартиру в новозбудованому будинку, аніж знімати її.

До такого висновку прийшли фахівці відділу продажів ЖК "ParkStone".

Вони проаналізували результати досліджень профільних компаній, які розраховують середні ціни на продаж житлової нерухомості і рівень орендної плати.

Як повідомив начальник відділу продажів комплексу "ParkStone" Дмитро Шостя, аналіз проводився на підставі використання так званого "методу 10 років".

Його принцип дії полягає в зіставленні поточної ціни на житло і суми орендної плати, яка буде сплачена за 10 років "зйомного" життя, якщо при цьому приймати за основу той факт, що орендна плата не буде змінюватися протягом цього періоду.

Якщо ціна проживання у своїй квартирі вища, то на даний момент вигідніше орендувати житло.

Якщо нижча - самий час купувати квартиру в новобудові.

Консалтингові і дослідницькі компанії проводили вивчення ринку житлової нерухомості, виставленої на продаж і ринку оренди житлових площ.

Зіставивши ці дослідження, можна, зокрема, визначити, які райони столиці є найбільш привабливими для інвестування коштів у власне житло.

"У Печерському, Подільському, Оболонському, Святошинському та Деснянському районах купувати житло в новобудові сьогодні набагато вигідніше, ніж знімати квартиру в цьому ж районі. При цьому співвідношення, яке влаштує потенційних покупців, характерно як для одно-так і для двох-і трикімнатних квартир. Прийнятний обсяг житлоплощі і ціна, яку з точки зору стратегії інвестицій можуть надати далеко не всі орендодавці", - відзначає Шостя.

Нагадаємо, раніше компанія SV Development заявляла, що за період з 07 листопада по 6 грудня 2012 середня вартість оренди 1-3 кімнатних квартир у Києві виросла на 1,18% (8 доларів) і складає 686 доларів за квартиру в місяць.

При цьому найдешевшим залишався Дарницький район, де середня ціна оренди 1-кімнатної квартири складає 431 долар в місяць, найдорожчим Печерський район 688 доларів в місяць.

Як повідомлялося раніше, з 2013 року покупці не зможуть дізнатися історію житла, яке вони купують.

Також варто нагадати, що у наступному році забудовники чекають зростання цін на нерухомість в межах 6-7%, проте житло економ-класу на вторинному ринку навіть може подешевшати.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 травня 2021, 9:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.