Попов благає переглянути бюджет: Київ може залишитись без грошей

Якщо в Державний бюджет на 2013 рік, прийнятий Верховною радою, не внести серйозні поправки, Київрада може вперше залишитись без бюджету.

Про це заявив заступник голови фракції партії "УДАР"у Київраді Андрій Странников, передає видання "Коментарі".

"На вівторок 18 грудня КМДА пообіцяла підготувати проект бюджету міста Києва. Відштовхуючись від показників головного фінансового документа країни, це буде бюджет, який не дозволить місту нормально розвиватися і фактично паралізує роботу багатьох сфер діяльності", - зазначив Странников.

Він також наголосив, що за такий документ не голосуватимуть не тільки опозиційні сили, але й провладні депутати.

За його словами, якщо бюджет столиці на 2013 рік все ж таки не буде затверджено, то бюджетна сфера міста буде фінансуватися за показниками 2012 року, за так званою формулою "1/12 частина щомісячно".

"Головне - сісти за стіл переговорів з урядом і з'ясувати, хто ж зробив таку помилку", - заявив глава КМДА Попов, передає "Інтерфакс-Україна".

При цьому він зазначив, що показники держбюджету на 2013 рік по Києву не обговорювалися з представниками міської влади.

"Це мене найбільше і обурює, що не було ніяких консультацій. В 2010, 2011 роках такі консультації проводилися, і ми знаходили порозуміння, і, як бачите, вирішували багато проблем у Києві. Але в цьому році таких консультацій не було. Ми отримали бюджет за фактом його прийняття у Верховній раді", - підкреслив він.

"Якщо уряд вважає, що це правильно, тоді я вважаю, що це неправильний уряд", - сказав Попов.

Як повідомлялося раніше, 6 грудня Верховна рада прийняла закон "Про державний бюджет на 2013 рік.

Документом не передбачено субвенцію на виконання функцій столиці, а субвенція на соціально-економічний розвиток Києва складає лише 11 мільйонів гривень.

Інформацію про проект бюджету Києва на 2013 рік планується заслухати на засіданні міськради 20 грудня, а прийняти 26 грудня.

Заступник глави Київської міськдержадміністрації Руслан Крамаренко вважає, що найсильніше новий бюджет столиці вдарить по бюджетниках.

Нагадаємо, глава КМДА Олександр Попов заявив, що прийнятий 6 грудня Державний бюджет на 2013 року не відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 23:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.