Азаров наказав усім містам визначитись з фінансуванням до Нового року

Прем'єр-міністр Микола Азаров наказав усім органам місцевої влади та міністерствам і відомствам подати до 1 січня нормативні документи, необхідні для реалізації закону про держбюджет.

Про це він заявив під час засідання Кабінету міністрів, передає "РБК-Україна".

"На порядку денному - прийняття місцевих бюджетів. У 2013 рік держава має увійти зі збалансованими публічними фінансами. Інакше просто неможливо забезпечити ритмічні виплати в бюджетній сфері з перших днів нового року", - сказав Азаров.

Також Азаров наголосив на необхідності затвердити усім міністерствам та відомствам до 1 січня усі документи по бюджетам.

"Звертаю увагу на відповідальність міністерств і відомств відносно бюджету наступного року. Їм потрібно оперативно подати на затвердження уряду документи, необхідні для реалізації закону про бюджет з першого дня нового року", - заявив Азаров.

Він звернув особливу увагу міністра фінансів "як координатора цієї роботи і як відповідального за виконання бюджету і нормативних актів".

Всі нормативні документи мають бути готові до затвердження до 1 січня.

Нагадаємо, глава КМДА Олександр Попов звернувся напередодні до уряду із проханням переглянути Державний бюджет на 2013 рік, так як за ним, Київрада може вперше залишитись без бюджету.

Він відзначив, що показники держбюджету на 2013 рік по Києву не обговорювалися з представниками міської влади.

"Це мене найбільше і обурює, що не було ніяких консультацій. В 2010, 2011 роках такі консультації проводилися, і ми знаходили порозуміння, і, як бачите, вирішували багато проблем у Києві. Але в цьому році таких консультацій не було. Ми отримали бюджет за фактом його прийняття у Верховній раді", - підкреслив він.

"Якщо уряд вважає, що це правильно, тоді я вважаю, що це неправильний уряд", - сказав Попов.

Як повідомлялося раніше, 6 грудня Верховна рада прийняла закон "Про державний бюджет на 2013 рік.

Одразу після прийняття Держбюджету Попов заявив, що прийнятий 6 грудня Державний бюджет на 2013 року не відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.

Нагадаємо Асоціація міст України звернулася із заявою, що Держбюджет-2013 в частині місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин дуже сильно в негативному значенні відрізняється від попередніх держбюджетів 2011-2012 років.

В 2013 році фактично не буде надано підтримки депресивним територіям.

Також нагадаємо, що 13 грудня 2012 року на першому засіданні Верховної ради 7 скликання, Миколу Азарова переобрали прем'єр-міністром.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 18:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.