В 2013 українцям обіцяють "бум" будівництва соцжитла

2013 рік в Україні має стати роком будівництва соціального житла.

Таку думку висловив фінансовий аналітик, керуючий партнер компанії Capital Times Ерік Найман, передає "Столична нерухомість".

"Іпотека зараз "мертва" і такою залишиться в наступному році - це точно. Зараз отримати іпотечний кредит 90% населення країни не має можливості, а гостра необхідність в житлі є у багатьох українців. Плани з будівництва соціального житла вже є, і я думаю, що в наступному році вони почнуть реалізовуватись", - зазначив експерт.

За словами Наймана, якщо прогнози виправдаються і активне будівництво соціального житла, дійсно, почнеться, то від цього суттєво виграють вітчизняні виробники будівельних матеріалів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв'язку із занадто високими цінами на іпотеку та жорсткими умовами виплати іпотека стає недоступною для українців.

За даними компанії "Простобанк Консалтинг" на середину листопада 2012 року кредити на покупку нерухомості на вторинному ринку пропонують 26 банків з числа 50 найбільших за розміром активів.

Експерти вважають, що такі ставки заморозять ринок іпотечного кредитування.

Вже зараз попит на покупку квартир в кредит впав до рівня кризового 2009 року.

"Українці збідніли, і не можуть випл

Згодом з'явилася інформація, що Мінфін спростовує чутки про припинення фінансування програми "Доступне житло" – в 2013 році буде виділено 581 мільйон гривень.

Також нагадаємо, що в 2013 році забудовники чекають зростання цін на нерухомість в межах 6-7%, проте житло економ-класу на вторинному ринку навіть може подешевшати.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 22:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.