Фірми Юри Єнакіївського зробили самі собі надбавку в 20 мільйонів

Управління з питань будівництва Луганської міськради 14 грудня уклало угоду з ТОВ "Карпатибудінвест" на розширення полігону твердих побутових відходів у місті Олександрівськ вартістю 19,66 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Перший підряд на розширення цього полігону "Карпатибудінвест" отримав у жовтні 2012 року. Вартість робіт тоді оцінили в 14,50 мільйона грнивень.

Тепер необхідність збільшення фінансування пояснюють змінами будівельних норм та правил України.

Про які саме зміни йдеться – не зазначено, однак в обґрунтуванні пояснюється.

"Вивчення ситуації на місцях вказало на відсутність потужностей (насосна станція, експлуатаційна та технологічна дороги , дамба №2) і спеціально улаштованої ділянки складування ТПВ, що може призвести до забруднення навколишнього середовища та необоротним наслідкам екологічної катастрофи у вигляді попадання фільтрату на земельні ресурси та в підземні води".

Строк виконання робіт при цьому не змінився – полігон має бути готовий до червня 2013.

Засновниками ТОВ "Карпатибудінвест" є ПАТ "ЗНВКІФ "Нові технології" і ТОВ "Фінансова компанія "Лідер" з угрупування народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенко.

Також в обґрунтуванні закупівлі у одного учасника було зазначено, що коригування залишкових обсягів робіт здійснювало ТОВ "Мітталсервіс".

Засновником цієї луганської фірми є ПАТ "Юридична фірма "Лекс Плюс". Власниками рівних часток останньої в свою чергу є британська компанія з "Кінс Лімітед" і вище згадувана ТОВ "Фінансова компанія "Лідер".

Нагадаємо, в вересні "Карпатибудінвест" отримало також підряди вартістю 63,21 мільйона гривень на будівництво полігону побутових відходів біля Запоріжжя і 38,60 мільйона гривень на полігон в Свердловську Луганської області.

З початку 2010 року фірма виграла тендери на 372,1 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.