Робота "Київенерго" викликала обурення Азарова

Прем'єр-міністр України Микола Азаров розкритикував роботу AES-"Київобленерго" під час снігопадів і пригрозив звільненням від обслуговування компанією Київської області.

Про це він сказав 19 грудня, відкриваючи чергове засідання уряду, передає "ЛігаБізнесІнформ".

Азаров зазначив, що під час снігопадів найгірше проявила себе Київська область, де було найбільше населених пунктів, відрізаних від енергопостачання.

На думку глави уряду, це свідчить, що відповідальні керівники приватної компанії "Київобленерго" та місцева влада вчасно не подбали про вирубку дерев навколо ліній електропередач, про ремонт електромереж та підвищення їх надійності.

"Мені довелося доручити міністерству енергетики залучити до роботи в Київській області ремонтні бригади з інших регіонів. В першу чергу це серйозна претензія до керівництва області. Якщо хочете," жовта картка ", - додав прем'єр.

Азаров підкреслив, що приватна компанія "Київобленерго" виявилася неготовою до очікуваних і не катастрофічних природним явищам.

"Відрізати дроти за борг і вимагати від клієнтів дотримання придуманих компанією умов вони вміють дуже добре, а все зробити, щоб швидко відновити електропостачання - немає. Це взагалі ставить питання про можливість цієї компанії експлуатувати електричні мережі в Київській області. Я офіційно попереджаю власників Київобленерго про те, що подібної, з дозволу сказати, "роботи" уряд не потерпить, - сказав він.

Прем'єр пригрозив, що уряд може задіяти всі правові механізми впливу.

Нагадаємо, власником 89,1% акцій AES-"Київобленерго" є AES Washington Holdings BV (Нідерланди), що входить в AES Сorporation (США).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 липня 2020, 19:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.