Мільярдер Трамп інвестує в Ріо-де-Жанейро 2,5 мільярда

Компанія американського мільярдера Дональда Трампа Trump Organization разом з консорціумом інвесторів готує найбільший девелоперський проект у Бразилії - на 2,5 мільярда доларів.

Про це повідомляють "Ведомости" з посиланням на The Wall Street Journal.

Trump Organization разом із бразильською будівельною компанією Even Construtora e Incorporadora, британським інвестором MRP International і компанією Salamanca Group планують девелоперський проект у Ріо-де-Жанейро - місті, яке готується до проведення літньої Олімпіади у 2016 році.

Проект включає п'ять 38-поверхових веж, площа кожної з яких близько 32 тисячі "квадратів".

Це буде перший проект під брендом Trump в Бразилії. Інвестори збираються вкласти 2,5 мільярда доларів для економічного зростання Ріо-де-Жанейро і бразильської економіки в цілому.

"Бразилія - ​​дуже важливий для нас ринок", - сказав виконавчий віце-президент Trump Organization Дональд Трампа-молодший.

Також Trump Organization, за його словами, планує зайнятися будівництвом готельної нерухомості в Бразилії.

Ріо-де-Жанейро - друге за величиною місто в країні, який в останні роки, після відкриття нових нафтових родовищ біля узбережжя Бразилії, залучає значні інвестиції.

Будівництво п'яти веж - найбільший девелоперський проект у Бразилії.

Планується, також здавати в оренду офіси транснаціональним, а також великим бразильським компаніям.

Партнери не розкривають деталей проекту, повідомивши лише, що будівництво почнеться у другій половині 2013 року. Дві вежі планується побудувати до початку Олімпійських ігор 2016 року. Терміни зведення трьох інших веж залежатимуть від ситуації на ринку.

Вежі будуть розташовані в Ріо-де-Жанейро між пляжами і горами. Міська влада обіцяє вкласти в розвиток інфраструктури близько 10 мільярдів доларів, близько половини буде витрачено на реконструкцію району Porto Maravilha, розташованого в центрі біля морського порту.

Як відомо, у рейтингу найуспішніх знаменитостей за версією Forbes Трамп посідає 14 місце.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 23:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.