Путін каже, що Україна ще приглядається до Митного союзу

Росія не отримувала від України заявку на вступ до МС.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін.

"Мова не йде не про приєднання до Митного союзу… Ми повинні отримати офіційну заявку України на вступ до МС. Такої заявки немає", - сказав він.

Путін відзначив, що Україні все важче і важче вирішувати свої економічні питання, пов'язані з роботою на ринку МС, на ринку третіх країн.

За його словами, це пов'язано з тим, що низка повноважень держав виходить на наднаціональний рівень.

"Ми регулярно приймали рішення - це не пов'язано з газом, за квотою на трубну продукцію України, і давали певні квоти, так само як і за іншими видами товарів, такими як кондитерські товари, та інші .. І що? А зараз з'ясовується, що ми не можемо цього зробити самостійно і ми не даємо потрібних Україні квот", - пояснив Путін.

Путін зауважив, що Митний союз має істотне значення для економіки України.

"Зараз українські партнери шукають вихід з цієї ситуації, вони шукають такі форми співпраці з Митним союзом, які були б прийнятні для України, але вписувалися в ті правові норми, які покладені в основу функціонування цього інтеграційного об'єднання", - сказав Путін.

Раніше радник президента РФ Сергій Глазьєв заявив, що поліпшення умов торгівлі для України в разі вступу у Митний союз становитиме 9 мільярдів доларів.

Як відомо, 18 грудня, повинен був відбутися робочий візит президента України Віктора Януковича до Російської Федерації, однак його було перенесено.

Як повідомлялося раніше, Митний союз пропонував Україні знизити ціни на газ до 165 доларів за 1 тисячу кубометрів, в разі, якщо вона погодиться приєднатися.

Президент України Віктор Янукович раніше заявив, що до деяких положень МС можна приєднатися.
Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.