КМДА: схвалять бюджет-2013 чи ні, Київ житиме

Не залежно від того, ухвалять столичний бюджет чи ні, Київ все одно функціонуватиме в нормальному режимі.

Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко, коментуючи питання ухвалення бюджету Києва на 2013 рік, повідомляє УНН.

"Буде прийнято бюджет на наступний рік чи ні, місто все одно працюватиме, бюджетники отримуватимуть зарплату, вулиці прибиратимуть, місто буде жити"? - cказав він.

Чиновник наголосив, що влада підготувала бюджет, який відповідає Бюджетному кодексу, але питання в тому, "як місто буде жити".

"Чи готові ми повернутися на 5 років назад? Чи готові скоротити 2/3 двірників? Чи готові встановити тарифи на проїзд в метро чи тролейбусі на рівні 5 гривень? Тому ми пропонуємо на розгляд Бюджет, який не відповідає показникам Мінфіну? Якщо не прийняти його, місто буде жити як і у 2012 році, за виключенням капітальних видатків", - сказав Крамаренко.

За словами Крамаренка, потреба в додатковому фінансовому ресурсі становить більше 4 мільярдів гривень.

Доведений обсяг ресурсів на делеговані повноваження забезпечує розрахункову потребу лише на оплату праці працівникам бюджетної сфери, зауважили в КМДА.

Як відомо, у четвер депутати Київради підтримали пропозицію голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та відтермінували прийняття бюджету міста Києва на 2013 рік.

За словами Попова, "2012 рік видався важким саме через ситуацію, яка склалася з фінансуванням бюджетної сфери та й усіх програм, що реалізуються у Києві".

Після прийняття державного бюджету ми провели консультації з керівниками держустанов, з профспілковими організаціями, відзначив голова КМДА.

"Так, умовах того бюджету, який сьогодні доведений до Києва, ми не зможемо забезпечити у 2013 році стабільну ситуацію щодо фінансування бюджетної сфери, виконання наших функцій із забезпечення життєдіяльності комунального господарства", - наголосив він.

Верховна Рада 6 грудня ухвалила державний бюджет на 2013 рік, згідно з яким 50% від податку на доходи фізичних осіб за Києвом у сумі 8,204 мільярда гривень також підлягають зарахуванню до державного бюджету.

Про основні макропоказники столичного бюджету можна почитати тут.

Як відомо, 17 грудня президент Віктор Янукович підписав закон "Про державний бюджет України на 2013 рік".

Раніше у КМДА зазначали, що державний бюджет на 2013 рік не відповідає інтересам киян і не гарантує фінансового забезпечення нормальної життєдіяльності столиці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 10 серпня 2020, 2:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.