Смог над Маріуполем обійшовся Ахметову в 300 мільйонів

Група "Метінвест" оголосила своє остаточне рішення щодо аглофабрики металургійних комбінатів "Азовсталь" та "Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча".

Про це повідомляють "Донецьк.Коментарі".

Зокрема, акціонери групи мають намір законсервувати аглофабрику "Азовсталі" та перенести виробництво агломерату на аглофабрику "ММК ім. Ілліча" з подальшою її реконструкцією.

При цьому витрати для реалізації рішення щодо перенесення агломераційного виробництва з "Азовсталі" на "ММК ім. Ілліча" становитимуть 59 мільйонів доларів.

Орієнтовна вартість проекту реконструкції аглофабрики "ММК ім. Ілліча" становитиме понад 300 мільйонів доларів.

За попередніми оцінками фахівців, реконструкція буде завершена протягом 6-8 років.

Нагадаємо, 4 листопада Маріуполь накрив смог, який тримався в місті кілька днів. Причиною стали викиди з аглофабрики на "Азовсталі".

У свою чергу, вже екс-гендиректор "ММК ім. Ілліча" Володимир Бойко пояснював, що екологічна ситуація в Маріуполі погіршилася через погоду.

На аглофабриках вироблявся агломерат - окускованний рудний концентрат - який є основним залізорудною сировиною для отримання чавуну в доменній печі.

Як повідомлялося раніше, акціонери групи "Метінвест" направили на покриття збитків металургійного комбінату "Азовсталь" і Маріупольського металургійного понад 10 мільярдів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 березня 2020, 20:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.