Ярославський відмовляється бути інвесторам для Харкова

Засновник групи DCH, президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський не вкладатиме більше кошти в розбудову Харкова.

Про це він сказав в інтерв'ю Forbes.ua, коментуючи конфлікт з харківськими властями.

19 грудня 2012 Харківська міськрада звернулася до глави Харківської облради Сергія Чернова з проханням передати стадіон "Металіст" місту.

Ярославський розцінив це як спробу позбавити його вкладених інвестицій.

"Я вклав у реконструкцію стадіону "Металіст" 30 мільйонів доларів. Ще 50 мільйонів доларів профінансував уряд з держбюджету. Обласний та міської рад разом узяті направили на роботи з реконструкції менше грошей, ніж я", - зазначив він.

Ярославський підкреслив, що те, що зараз відбувається виглядає для нього, як для інвестора, дивно.

"Якби мені повернули 30 мільйонів доларів, які я вклав, я б із задоволенням додав ще 70-80 мільйонів доларів і побудував новий, виключно футбольний стадіон", - підкреслив Ярославський.

Бізнесмен зазначив, що постарається якомога менше інвестувати.

"У Харкові я гроші вкладати точно не буду, а там життя покаже", - зазначив він.

" Я і так чимало вклав - побудував готель (штаб-квартири УЄФА у Харкові під час Євро-2012), спільно з державою привів в порядок аеропорт - побудував весь аеровокзальний комплекс", - пояснює Ярославський.

Засновник групи DCH відзначив, що з таким ставленням до інвесторів, вони об'їжджатимуть Україну через Аляску.

"Коли стадіон стояв у руїнах, коли по ньому плавали качки і ходили корови і кози, Кернесу він був не потрібен. А коли стадіон перетворився на квітучий сад - він відразу знадобився міській владі ", - підкреслив Ярославський.

"Скажіть мені, чи буде приватний інвестор вкладати гроші там, де його просто грабують? Я не здивуюся, якщо завтра в мене будуть намагатися забрати аеропорт або готель", - зазначив бізнесмен.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мер Харкова, Геннадій Кернес збирається повернути стадіон "Металіст" на баланс міста.

Варто нагадати, що настрої інвесторів стосовно України, за даними Європейської Бізнес Асоціації, в останньому кварталі 2012 року продовжують знижуватись.

Як повідомлялося раніше, в третьому кварталі 2012 року інвестори оцінили бізнес-клімат України та умови ведення бізнесу на 2,14 балів (з 5 можливих), що є найнижчим показником за всю історію дослідження - з 2008 року.Коментарі

Додати коментар


Гість

Думаю Ярославський буде цілком задоволений, якщо Харківська облрада той стадіон засуне собі в дупу і не попихнеться

Олег

А чого він чекав від банди? Це - йому платня за вступ до ПР.

Гога

Ярославский маладец. Жаль что киданули его.

ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 18:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.