Донецьк виплать 5 мільйонів, щоб відстрочити кредит для Євро-2012

Донецьк виплатить 5,4 мільйона гривень за продовження кредитного траншу в 90,5 мільйона гривень, які були залучені для підготовки до Євро-2012.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Вартість угоди склала 5,40 мільйона гривень.

В листопаді 2010 року Донецька міськрада уклала з "Укрексімбанком" угоду на отримання кредитної лінії лімітом 350 мільйонів гривень для оновлення парку автобусів та тролейбусів в рамках підготовки міста до Євро-2012.

Термін кредитної лінії закінчується 30 квітня 2013 року.

Два транші погашені Донецькою міською радою своєчасно та в повному обсязі.

По одному траншу строк було продовжено до 15 квітня 2013року за 3,90 мільйона гривень.

По двом траншам строк користування закінчується у грудні 2012 року.

У зв’язку із недостатністю коштів у бюджеті розвитку міського бюджету для своєчасного виконання зобов’язань з погашення одного з цих траншів і було укладено нову угоду з "Укрексімбанком".

Нагадаємо, в 2010 році міста, приймаючі Євро-2012, по ініціативі віце-прем’єра Бориса Колеснікова взяли кредити в "Укрексімбанку" на придбання автобусів та тролейбусів ЛАЗ.

Підприємство Ігоря Чуркіна також по ініціативі Колеснікова було обрано монопольним постачальником комунального транспорту в рамках підготовки до Євро-2012.

В серпні цього року Донецька мерія подала до Господарського суду міста позов до "Львівського автобусного заводу" у зв’язку з тим, що підприємство не поставило в обумовлені терміни 40 автобусів.

Заступник директора корпорації підприємств міського електротранспорту "Укрелетротранс" (об’єднує комунальні електротранспортні підприємства) Віктор Вільченко каже, що "ЛАЗ" повинен був поставити в Тернопіль, Миколаїв, Житомир і Севастополь певну кількість тролейбусів, але до цих пір не виконав контрактні зобов’язання.

Окрім Донецька проблеми з погашення кредиту "Укрексімбанку" також має Харків, який вже тричі продовжував термін виплат.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.