МАУ змінили власника

Після того, як стало відомо, що компанія "Аеросвіт" зливається з МАУ, надійшли дані про зміну власника компанії.

Про це свідчать дані Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), пише "Центр транспортних стратегій".

Незважаючи на те, що раніше МАУ в своєму прес-релізі вказали, що з моменту приватизації склад співвласників залишався незмінним - UIAB Holding GMBH (25,84%), UIA (22,52%) і "Кепітел інвестмент прожект" (51,64 %).

Проте дані НКЦПФР свідчать про інше.

Згідно з переліком власників у системі розкриття інформації НКЦПФР, станом на III квартал 2012 року "Кепітел інвестмент прожект" вже володіла 74,1627% простих іменних акцій.

Крім того, в структурі з'явилася нова компанія в особі кіпрської "Онтобет промоушнз лімітед".

Їй належать 15,91% простих іменних акцій і 9,92% іменних привілейованих.

Раніше авіакомпанія МАУ спростувала чутки про зміну власників, заявивши, що фінансово-промислова група "Приват" не має відношення до її бізнесу, а склад акціонерів залишився незмінним з моменту продажу державної частки в статутному капіталі.

Одночасно, нещодавно з'явилася інформація про те, що 31 грудня на позачергових зборах акціонерів МАУ може бути розглянута програма реструктуризації та злиття з "Аеросвітом".

У останньої авіакомпанії, пов'язаної з групою "Приват", програма реструктуризації вже затверджена і передбачає значне скорочення операційних витрат "АероСвіту".

Як повідомлялося раніше, "Аеросвіт" передасть більшу частину своїх рейсів авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

У 2013 році авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" удвічі збільшить кількість маршрутів за рахунок "АероСвіту".

авесні 2013 року перевізник зможе виконувати рейси на 28 нових міжнародних напрямах, які зараз закріплені за її конкурентом.

Серед них Копенгаген, Стокгольм, а також рейси з Тель-Авіва до Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Львова і Сімферополя та інші міста.

Більше того, частина літаків "АероСвіту" перейде у флот МАУ, а співробітники "АероСвіту" вже проходять співбесіди в офісі МАУ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 7:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.