В 2013 році почнуть будувати метро на Троєщину

Столична влада планує провести серйозну модернізацію рухомого складу київського метрополітену у 2013-2014 роках.

Про це повідомили в КМДА.

Одне з перших завдань 2013 року - розпочати будівництво четвертої гілки метро.

"Це те питання, яке вже давно непокоїть киян, і в наступному році ми нарешті почнемо реальну його реалізацію ", - зазначив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

У 2012 році був запущений швидкісний трамвай на Троєщину, який частково зняв проблему транспортного сполучення масиву, але тепер тепер постало питання більш глобального вирішення проблеми.

"Крім того, планується завершення будівництва транспортного вузла на Поштовій площі і шляхопроводу на вулиці Саперно-Слобідській. Також продовжуватиметься оновлення рухомого складу як наземного громадського транспорту, так і метрополітену ", - зазначив Голубченко.

Також заступник голови КМДА відзначив, що у 2012 році було розпочато реалізацію проекту комплексної модернізації вагонів метрополітену за рахунок коштів у рамках цільових зелених інвестицій (за Кіотським протоколом).

"Відповідно до цього проекту ми плануємо отримати 95 сучасних вагонів, які в подальшому планується експлуатувати на Святошинсько-Броварській лінії", – зауважив Анатолій Голубченко.

Він додав, що всередині грудня генеральний виконавець робіт – ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" вже отримав аванс у розмірі 300 мільйонів гривень.

Ще 380 мільйонів гривень надійдуть на рахунки підприємства найближчими днями.

Відповідно до календарного плану виконання робіт, до липня 2013 року передбачено завершити поставку обладнання та устаткування для дослідного потягу (5 вагонів), зокрема і японського виробництва.

До вересня 2013 року заплановано виготовити дослідний потяг та відправити його для проведення дослідних випробувань, а до кінця 2013 року планується модернізувати ще 15 вагонів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 7:09

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.