Мільйони українців переселять до Сибіру після вступу України в Митний союз

Після вступу України до Митного союзу 7 мільйонів українців переселять до Сибіру для створення "демографічного кордону проти китайського напливу".

Про це в ході круглого столу "Євразійський Союз: утопія чи реальність?" заявив секретар Ростовського регіонального відділення "Російський Соціально-Консервативний Союз" партії "Єдина Росія" Антон Бредіхін, повідомляє "Укрінформ".

Представник "Єдиної Росії", зокрема, презентував проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків в Сибір і на Далекий схід "Єрмак 2.0".

"Базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (спочатку трудової) на територію Північного Сибіру 7 мільйонів українців, в основному з Західної частини країни, на Південь Сибіру - Забайкалля- 3,5 мільйона кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 мільйонів таджиків і киргизів", - окреслив свою позицію "єдинорос".

"Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу", - вважає Бредіхін.

За його словами, вибравши шлях на об'єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним.

Це, на думку Бредіхіна, і є зворотною стороною медалі інтеграції.

Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою - хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем збільшується.

Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Бредіхін нічого не сказав щодо необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони РФ.

Нагадаємо, на те, щоб визначитись зі вступом до Митного союзу, Росія дала Україні півроку.

Раніше, Віктор Янукович заявляв, що до деяких положень МС можна приєднатися.

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія не отримувала від України заявку на вступ до МС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.