Крюківський завод побудував потяг для Таджикистану

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) на замовлення ДП "Таджицька залізниця" поставив першу партію з 15 пасажирських вагонів в Таджикистан.

Про це повідомила прес-служба підприємства, передає "Інтерфакс-Україна".

Замовнику поставлені 11 плацкартних вагонів, три купейних (у тому числі один з купе начальника поїзда) і вагон-ресторан.

Вагони прибули в Душанбе 23 грудня, їх урочиста передача відбудеться 25 грудня.

Планується, що склад буде працювати на маршруті Душанбе - Москва.

"Це перша партія пасажирських вагонів, придбана Таджицькою залізницею за час незалежності Таджикистану. Експлуатуватися вони будуть в не менш складних умовах, ніж вагони Крюківського вагонобудівного заводу, створені для Казахських залізниць. Це значить при температурі влітку до +40, взимку до-45 градусів ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що КВБЗ є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних.

В цілому завод випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, вагони метро й ескалатори та запчастини до них, контейнери, дорожню техніку.

Продукція КВБЗ постачається більш ніж у 20 країн світу.

У січні-вересні 2012 року завод збільшив випуск вантажних вагонів на 3,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року - до 8,68 тисячі, а випуск пасажирських вагонів виріс в 10,4 рази - до 52 одиниць.

Раніше повідомлялося, що Крюківський вагонобудівний завод отримав замовлення на 500 приміських поїздів і десятки поїздів міжнародного сполучення.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 4:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.