На ремонт дачі Януковича терміново виділили 2,4 мільйона

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами 26 грудня уклало угоду на капремонт будівлі під лікарську амбулаторію вартість 2,38 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

В комплекс робіт входить проектування лікувального закладу, виконання будівельно-монтажних робіт, влаштування зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання, каналізація, пожежна сигналізація, вентиляція, телебачення, кондиціювання) та благоустрій території.

Кошти на капремонт амбулаторії виділено з державного бюджету згідно розпорядження Кабміну від 25 червня 2012 року № 464-р та наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 439 та № 440 від 29 серпня 2012 року.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через нагальну потребу в терміновому ремонті.

"Укрпрофмед" обрано виконавцем, оскільки фірма "має відповідні ліцензії, а також досвід роботи з бюджетними організаціями, зокрема будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу лікарні "Охмадит".

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" є режимним об’єктом Держуправління справами президента, оскільки він призначений для перебування та відпочинку вищих посадових осіб держави, а також інших категорій осіб, обслуговування яких здійснюється Державним управлінням справами.

Як повідомлялося, в 2010 році "Конча-Заспа" замовила капремонт будинку під розміщення комендатури вартістю 14,29 мільйона гривень.

В 2011 році будинок відпочинку замовив ремонт котельні та харчоблоку на 31,91 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 16:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.