Японія відроджуватиме ядерну енергетику

Новий уряд Японії оголосив про намір переглянути плани повної відмови від ядерної енергетики, запропоновані попереднім кабінетом міністрів.

Про це повідомляє "Лєнта.ру" з посиланням на BBC.

За словами міністра промисловості Тосиміцу Мотегі, реактори зможуть відновити роботу, якщо перевірка підтвердить їхню повну безпеку.

Попередній уряд Японії пообіцяв відмовитися від використання АЕС як мінімум до 2040 року. Це рішення було прийнято під тиском громадської думки, стурбованої тяжкими наслідками торішньої аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Плани щодо розморожування роботи ядерної енергетики були представлені новим прем'єр-міністром країни Сіндзо Абе, який оголосив головним пріоритетом свого уряду стійке економічне зростання.

За його словами, Японія не може дозволити собі сповільнити розвиток через високі ціни на електроенергію, викликаних закриттям півсотні атомних реакторів у країні.

У рамках цієї стратегії Абе також анонсував проведення низки ліберальних економічних реформ, спрямованих на активізацію ділової активності та створення нових робочих місць.

Японські ринки прихильно відреагували на такі плани, перемога партії Абе на виборах моментально підвищила індекс Nikkei - індикатор стану місцевого фондового ринку.

Одним з лідерів зростання цін на біржі стали акції акції компанії Tokyo Electric Power (TEPCO) - оператора АЕС "Фукусіма-1".

Як повідомлялося, раніше Японія оголосила про плани щодо закриття всіх існуючих атомних електростанцій до 2040 року.

Як відомо, збитки японської енергетики після аварії на станції в Фукусімі становили 46 мільярдів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.