"Дочка" "Нафтогазу" позичила 400 мільйонів під "супервідсоток"

ДК "Укртрансгаз" 26 грудня за результатами тендеру уклала низку угод на три відновлювальні кредитні лінії з лімітом 400 мільйонів гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Вартість обслуговування однорічних кредитів становитиме 109,69 мільйона гривень.

200 мільйонів гривень "Укртрансгаз" позичив у ПАТ "Дельта банк" Миколи Лагуна, який бере активну участь в угодах РЕПО щодо ОВДП "Нафтогазу".

Вартість кредиту становила 59,84 мільйона гривень, що відповідає 29,9% річних - це значно дорожче ставок на кредити, які отримують інші держпідприємства, відзначає видання.

Кредит на 120 мільйонів грвиень отримано у ПАТ "КБ Південкомбанк" Руслана Циплакова, який разом з сином президента України Віктором Януковичем є засновниками автогоночної команди Ferrari Team Ukraine.

Кредит на 80 мілйьонів гривень надав ПАТ "Терра банк", за даними Forbes.ua нещодавно придбаний Русланом Циплаковим у партнерів екс-замміністра фінансів Вадима Копилова. Вартість цих кредитів становить 29,91 мільйона гривень та 19,94 мільйона гривень, що відповідає 24,9% річних.

Цільове призначення кредитів не повідомляється.

За останній місяць "Укртрансгаз" взяв кредити в гривні, доларах та євро на суму, еквівалентну 1,88 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 квітня 2021, 17:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.