Україні вже не важливий імідж LNG-терміналу?

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами відмовилося від найму компанії APCO Worldwide Inc. для консультування та допомоги по покращенню іміджу і надання потенційним інвесторам інформації про умови реалізації проекту будівництва LNG-терміналу в Україні.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на веб-портал "Державні закупівлі".

Згідно з повідомленням, причиною відмови від послуг APCO Worldwide стала відсутність подальшої потреби у таких.

Як повідомлялося, Держінвестпроект оголосив про плани по залучення APCO Worldwide за 330 тисяч доларів (без ПДВ) після виникнення скандалу навколо підписання угоди про співпрацю в рамках будівництва LNG-терміналу.

Держінвестпроект 26 листопада 2012 підписав угоду про співпрацю з іспанською Gas Natural Fenosa в рамках будівництва LNG-терміналу в Одеській області.

З іспанської сторони документ підписав Джорді Сарда Бонвехі, який раніше також фігурував у якості представника компанії Enegas (Іспанія), нібито зацікавленої в інвестуванні в український LNG-термінал.

Однак компанії Gas Natural Fenosa і Enegas заявили, що жодних документів не підписували, а Джорді Сарда Бонвехі не є їх представником. Іспанські компанії також додали, що не розглядають питання участі в консорціумі з будівництва LNG-терміналу в Україні.

Як пояснив куратор Національного проекту "LNG-термінал" Віталій Дем'янюк, Джорді Сарда Бонвехі є професійним комерційним представником, працює в інтересах багатьох іспанських компаній.

Об'єднана опозиція "Батьківщина" вимагає притягнути до відповідальності президента України Віктора Януковича, прем'єр-міністра Миколу Азарова й голову Держінвестпроекту Владислава Каськіва за угоду по співпраці в рамках будівництва LNG-терміналу з "невідомим іспанським інвестором".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 16:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.