ОАЕ інвестують мільярди в турецьку енергетику

Анкара і Абу-Дабі уклали угоду про розробку вугільних родовищ на півдні Туреччини, де буде добуватися паливо для місцевих електростанцій.

Про це повідомляє "Лєнта.ру".

Угода була підписана компанією TAQA з ОАЕ і турецької державної EUAS.

Сума угоди становить 12 мільярдів доларів. Це найбільша інвестиція в турецьку економіку після досягнення угоди з Росією про будівництво атомної електростанції.

Згідно з домовленістю, партнери проекту забезпечать модернізацію та розширення потужностей існуючої електростанції потужністю 1,4 тисячі мегават, а крім того побудують ще кілька поблизу разом з вугільними шахтами в регіоні Афшин-Ельбістан.

Очікується, що загальна додана потужність електростанцій становитиме 8,2 тисячі мегават.

Туреччина останнім часом розвинула активність в будівництві електростанцій, покликаних диверсифікувати споживання окремих видів енергії і знизити залежність від поставок з-за кордону.

Першу АЕС на території країни - "Аккую" - Туреччина буде будувати спільно з РФ. Загальна вартість проекту оцінюється в 20 мільярдів доларів.

Зараз Анкара веде переговори з Китаєм, Японією, Південною Кореєю та Канадою про будівництво другого реактора. Не виключено, що слідом за ними будуть побудовані ще дві станції, відзначає видання.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 18:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.