"Аеросвіт" визнав себе банкротом

Господарський суд Київської області розпочав справу про банкрутство ПрАТ "Авіакомпанія".

Про це передає "Інтерфакс-Україна". Згідно з текстом постанови суду, оприлюдненим в Єдиному державному реєстрі судових рішень, суд також постановив ввести процедуру розпорядження майном авіакомпанії і призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана.

У постанові суду зазначається, що станом на 27 грудня 2012 авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 мільярда гривень.

Згідно з даними балансу за станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартість активів "АероСвіту" становить 1,467 мільярда гривень.

"Враховуючи вищевказане, боржник не має можливості погасити існуючу заборгованість перед усіма кредиторами одночасно, а задоволення вимог одного або кількох кредиторів приведе до неможливості виконання грошових зобов'язань боржника в повному обсязі перед іншими кредиторами, у зв'язку з чим останній звернувся до суду із заявою про банкрутство", - йдеться в тексті постанови суду.

Розпорядник також зобов'язаний провести інвентаризацію майна авіакомпанії "АероСвіт" і повідомити суд про її результати.

Розгляд справи на підготовчому засіданні призначено на 23 січня 2013 року.

Нагадаємо, в грудні 2012 року авіакомпанія "АероСвіт" оголосила про підготовку до масштабної реструктуризації.

Як повідомлялося раніше, найбільша авіакомпанія України "Аеросвіт" передасть більшу частину своїх рейсів авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

Раніше повідомлялося, що через борги компанії "Аеросвіт" повітряний простір для її літаків закрили Росія та Білорусь, а веропорт "Шереметьєво" подав в суд через несплату боргів.Коментарі

Додати коментар


фыва

2 яяя:Дебил!

яяя

вся украина банкрот!на коне только ммм 2012!!!всем вступать!!!

ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.