Потяги Hyundai стали серйозним промахом - Янукович

Президент Віктор Янукович вважає швидкісні поїзди Hyundai головним недоліком роботи влади під час підготовки України до футбольного чемпіонату Євро-2012.

Про це він заявив в інтерв'ю "КП в Україні".

Коментуючи підготовку до проведення заходу, перш за все президент похвалився, що уряду вдалося домогтися успіху для країни і для кожного громадянина, виконавши поставлені завдання в умовах кризи.

Так, Янукович назвав ключовими досягненнями модернізацію інфраструктури України: нові термінали в Донецьку, Харкові, Львові та Борисполі, нові стадіони і ряд спортивних реабілітаційних центрів.

Крім того, гарант нарахував 3 тисячі кілометрів побудованих і реконструйованих доріг, пообіцявши в нинішньому році зробити ще 4 тисячі.

У той же час, президент назвав швидкісні потяги Hyundai серйозним промахом.

"Якщо в літній період він справлявся зі своїми завданнями, то українська зима показала його повну неготовність. Я вважаю, що ті, хто відповідав за цей транспортний проект, повинні зробити конкретні висновки. Адже Україна володіла власною моделлю швидкісного потягу. Потрібно було вкладати кошти в налагодження свого серійного виробництва, а не придбання імпортної техніки ", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, що раніше екс-міністр інфраструктури Борис Колесніков приніс вибачення за некоректну роботу Hyundai.Коментарі

Додати коментар


шгошго

Нехай ці потяги "подарують" п.Колеснику, а він поверне гроші державі які вкрав!!!

ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 22:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.