"Аеросвіт" запевняє, що розрахувався з Борисполем

Питання розрахунку авіакомпанії "АероСвіт" з аеропортом "Бориспіль" врегульовані.

Про це заявили у прес-службі авіакомпанії.

"Можливо, заява Борисполя - реагування на повідомлення в пресі. Шкода, що адміністрація аеропорту вирішує питання поточних розрахунків не в діалозі з керівництвом авіакомпанії, а виходячи із заяв деяких ЗМІ, що оголосили АероСвіт банкрутом", - сказали в компанії.

Нагадаємо, аеропорт Бориспіль з сьогоднішнього дня, 4 січня, призупинив обслуговування рейсів авіакомпанії АероСвіт через відсутність оплати за обслуговування.

"У зв'язку з порушенням фінансової дисципліни авіакомпанією АероСвіт державне підприємство міжнародний аеропорт Бориспіль припиняє обслуговування рейсів авіаперевізника, починаючи з рейсу VV 257 Київ-Копенгаген в 12:50 4 січня 2013", - зазначено в заяві Борисполя.

Нагадаємо також, господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ "Авіакомпанія АероСвіт", 29 грудня 2012 року почати виробництво у справі про банкрутство компанії.

У постанові суду зазначається, що станом на 27 грудня 2012 авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 мільярда гривень.

Згідно з даними балансу за станом на 30 вересня 2012 року, загальна балансова вартість активів АероСвіту становить 1,467 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 22:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.