"АероСвіт" знайшов винних у своїх проблемах

Авіакомпанія "АероСвіт" пояснює скасування деяких рейсів 5-8 січня припиненням обслуговування компанії в низці закордонних аеропортів.

Про це сказано в повідомленні авіакомпанії, повідомляє "Українська правда" з посиланням на "Українські новини".

"5-8 січня авіакомпанія "АероСвіт" була змушена скасувати низку рейсів через припинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені, Тель-Авіві", - сказано в повідомленні.

Припинення обслуговування в цих аеропортах обмежили можливості "АероСвіту" зі своєчасного виконання рейсів в інших напрямках, заявили в компанії.

"Рішення аеропортів і хендлінгових компаній було спровоковано перекрученою інформацією в низці інтернет-видань про нібито визнання "АероСвіта" банкрутом", - зазначає авіакомпанія.

"АероСвіт" направив всім компаніям-партнерам письмове повідомлення про намір продовжити оперування й виконання своїх поточних зобов'язань і пояснив причини порушення справи про банкрутство.

Авіакомпанія продовжує переговори з адміністрацією аеропортів, що призупинили обслуговування її рейсів, і розраховує на досягнення компромісного рішення.

Водночас гендиректор російського "Аерофлоту" Віталій Соловйов заявив, що авіакомпанія перевезе всіх пасажирів, які купили квитки на спільні рейси "Аерофлоту" й "АероСвіту" до 4 січня включно, незалежно від дати польоту.

"Усіх, хто купив квитки до 4 січня включно на будь-яку дату, ми перевеземо", - написав Савельєв у вівторок у Твіттері, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що з 5 січня "Аерофлот" "зупинив продаж (на спільні рейси з українським авіаперевізником) до з'ясування ситуації з "АероСвітом".

Як відомо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року ухвалив рішення про початок провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвіт", у якої виникли фінансові труднощі.

4 січня "АероСвіт" виступила із заявою, в якій наголосив, що не є банкрутом, не зупиняє виробничої діяльності та виконує в повному обсязі всі операційні процедури, зокрема заходи із забезпечення безпеки польотів.

Водночас 8 січня "АероСвіт" скасував 17 рейсів у міжнародному аеропорті "Бориспіль".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 22:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.