Для вузу Нацбанку купили меблів на 10 мільйонів

ДВНЗ "Українська академія банківської справи Національного банку України" в грудні за результатами тендерів уклав низку угод на придбання меблів та іншого устаткування на 10,37 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Для оснащення профілакторію УАБС в Севатополі на вулиці Паркова, 6 придбано меблі, медичне устаткування на 8,29 мільйона гривень.

Зокрема придбано крісла по 3 тисячі гривень, розкладні дивани по 15,5 тисячі гривень, настінні дзеркала по 2,6 тисячі гривень, ліжка по 5,3 тисячі гривень, прилад низькочастотної електротерапії "Радиус-Кранио" за 29 тисяч гривень, телевізори з діагоналлю 32 дюйми по 5 тисяч гривень, холодильники по 4,9 тисячі гривень.

Для Палацу творчості УАБС на вулиці Троїцька, 4 в Сумах придбано меблі і музичне обладнання на 2,08 мільйона гривень.

В тому числі придбано гардеробні стійки по 14,6 тисячі гривень, обідній стіл за 15,6 тисячі гривень, дивані зі шкірзамінювачем по 22,6 тисячі гривень, крісла для кінотеатру по 1,3 тисячі гривень, мікшерський пульт за 28,5 тисячі гривень.

Як відомо, академія в липні 2012 року замовила реконструкцію старовинних будівель садиби Харитоненка в Сумах під Палац творчості вартістю 100,84 мільйона гривень.

Наприкінці грудня стало відомо, що ректора УАБС Анатолія Єпіфанова було звільнено з посади. Колишній соратник Віктора Ющенка і Володимира Стельмаха зараз є депутатом Сумської облради від Партії регіонів.

На останніх парламентських виборах Єпіфанов програв боротьбу в мажоритарному окрузі в Сумах опозиціонеру Олегу Медуниці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.