"АероСвіт" не дає російським туристам повернутись додому

Майже 4 десятки російських туристів не зможуть вилетіти стикувальними рейсами української авіакомпанії "АероСвіт" через Київ з Будапешта до Москви.

Про це йдеться у повідомленні Російського союзу туріндустрії, передає "Інтерфакс".

Як пояснила прес-секретар союзу Ірина Тюріна, у одного з російських туроператорів на новорічні свята були заплановані дві туристичні програми на базі рейсів "АероСвіту" в Будапешт.

"Перша програма на 29 грудня - 5 січня пройшла без будь-яких проблем, друга, із заїздом 2 січня, розпочалася також нормально. Зворотні вильоти 5 і 6 січня проходили в звичайному порядку, а 7 січня ввечері почалися складнощі. 8 січня ми змогли відправити додому 12 людей - рейсами інших компаній і на поїзді", - розповів представник туркомпанії.

За його словами, в готелях Будапешта залишається ще 35 клієнтів туроператора, яких компанія планує відправити додому за свій рахунок в найближчі дні.

8 січня через скасування рейсів "АероСвіту" з Тель-Авіва не змогли вилетіти близько 30 росіян.

Оскільки вони були самостійними мандрівниками, їм самим довелося вирішувати питання про повернення на батьківщину рейсами інших авіакомпаній.

Нагадаємо, 8 січня "АероСвіт" скасував 17 рейсів у міжнародному аеропорті "Бориспіль".

Як відомо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року ухвалив рішення про початок провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвіт", у якої виникли фінансові труднощі.

Проте "АероСвіт" заявив, що врегулював усі питання з державним підприємством "Міжнародний аеропорт Бориспіл

Нагадаємо, авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 22:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.