Платити податок на нерухомість доведеться вже з 15 квітня

Сплачувати податок на нерухомість українці повинні почати з 15 квітня.

Про це розповів на прес-конференції директор департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС В'ячеслав Бусарєв, передає "ЛігаБізнесІнформ".

Бусарєв зазначив, що 15 квітня Реєстраційна служба передасть Міністерству доходів і зборів інформацію про власників об'єктів нерухомості.

"Підготовча робота сьогодні вся проведена, йдуть уточнення по громадянах, які володіють нерухомістю, і з 15 квітня по 1 липня всі дані, які ми отримаємо від Реєстраційної служби Міністерства юстиції, ми будемо направляти платникам податку", - сказав він.

За словами Бусарєва, сплатити податок потрібно буде протягом 60 днів з дня отримання повідомлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з 1 січня 2013 року набирає чинності стаття 256 Податкового кодексу, згідно з якою вводитися податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Ставка податку буде встановлюватися місцевими органами влади за 1 квадратний метр житла.

Ставка не може перевищувати:

- для квартир площею до 240 квадратних метрів і житлових будинків площею до 500 квадратних метрів - 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового року (1147 гривень);

- для квартир площею понад 240 квадратних метрів і житлових будинків площею понад 500 квадратних метрів - 2,7% мінімальної заробітної плати станом на 1 січня податкового року.

Як повідомлялося раніше, завдяки податку на нерухомість місцеві бюджети у 2013 році отримають близько 75 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 19:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.