Азаров "розгрібатиме" борги Коломойського коштом держави

Кабінет Міністрів хоче профінансувати оренду літаків для повернення в Україну українців, які не можуть повернутися на батьківщину у зв'язку з відміною рейсів компанії "Аеросвіт".

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у ході зустрічі з вченими-економістами, передають "Українські новини".

За словами прем'єра, 10 січня він провів нараду з цього питання.

"Ми, я думаю, знайдемо фінанси і доручимо брати в лізинг і в оренду такі літаки для забезпечення вивезення наших пасажирів", - сказав Азаров.

Він сказав, що на нараді прийнято рішення зобов'язати відповідні українські служби залучати літаки.

Азаров зазначив, що у держави таких літаків немає, оскільки літаки, що перебувають у державній власності призначені для перевезення вищих посадових осіб і не пристосовані для перевезення великої кількості пасажирів.

Крім того, Азаров зазначив недостатньо гарний технічний стан цих літаків.

"Прем'єра можна (перевозити), а громадян ризиковано", - пожартував він.

За словами прем'єра, після оперативного вирішення питання про швидке повернення українців в країну уряд також має намір вивчити можливість виходу з ситуації, в якій опинилася компанія "АероСвіт".

Як повідомлялося раніше, прем'єр Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу розібратися з "неприйнятною" ситуацією, що склалась навколо "Аеросвіту".

Нагадаємо, щодня авіаперевізник "Аеросвіт" відміняє десятки рейсів.

Авіакомпанія пояснила таку ситуацію припиненням обслуговування в ряді зарубіжних аеропортів і запевнила, що веде переговори про врегулювання ситуації.

Нагадаємо, авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.