ДТЕК обіцяє, що шахтарів скорочувати не буде

ДТЕК запевняє, що люди, які заблокували кабінет директора шахти, не мають ніякого відношення до неї.

Про це повідомляє департамент по зв'язкам з громадськістю ДТЕК.

"У відповідь на численні запити щодо ситуації на шахті "Червоний Партизан" керівництво ДТЕК ще раз підкреслює, що кілька людей, які окупували кабінет директора шахти, не є працівниками шахти, не представляють інтереси працівників шахти, а їх заяви не відповідають дійсності", - йдеться у повідомленні.

"Зокрема, звинувачення в тому, що ДТЕК нібито проводить скорочення або масові звільнення шахтарів, не мають під собою підстав", - запевняють у ДТЕК.

"Ніяких скорочень гірників ми не планували і не плануємо. Навпаки, в умовах, коли ДТЕК намагається наростити виробництво на своїх шахтах, ми відчуваємо дефіцит кваліфікованих кадрів", - заявив виконавчий директор ДТЕК Юрій Риженков.

В даний момент продовжується реорганізація адміністративної системи управління бізнесом, відбувається об'єднання шахт в шахтоуправління.

За підсумками об'єднання всі гірники збережуть робочі місця.

Як повідомлялося раніше, члени незалежного шахтарської профспілки зайняли кабінет директора ВП "Шахта" "Червоний партизан", протестуючи проти можливого закриття підприємства.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 17:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.