Росія з 15 січня закриє небо для "АероСвіту"

Державна корпорація по організації повітряного руху в Російській Федерації закриє небо для літаків авіакомпанії "АероСвіт", якщо до 15 січня не будуть погашені усі борги.

Про це повідомляє Росавіація, передає "ЛігаБізнесІнформ".

"Протягом тривалого часу компанія "АероСвіт" була хронічним неплатником аеронавігаційних зборів за обслуговування польотів у повітряному просторі Російської Федерації", - кажуть у відомстві.

Останній раз Державна корпорація по організації повітряного руху в Російській Федерації відмовила в АНО повітряних суден цієї авіакомпанії в кінці грудня 2012 року.

Тоді авіаперевізник зумів погасити прострочену заборгованість, але до теперішнього часу знову накопичив її в сумі більше 1,5 мільйонів доларів.

Авіакомпанія "АероСвіт" надала гарантії оплати простроченої заборгованості до 10 січня 2013 року.

"Ця обіцянка не була виконана", - підкреслили в Росавіації.

Враховуючи, що в даний період здійснюються масові перевезення пасажирів і туристів з місць відпочинку до місць постійного проживання громадян, Росавіація погодилася надати відстрочку українському авіаперевізнику по сплаті заборгованості до 15 січня 2013 року.

"У разі непогашення заборгованості з 15 січня 2013 аеронавігаційне обслуговування повітряних суден ПрАТ Авіакомпанія "АероСвіт" у повітряному просторі Російської Федерації буде повністю припинено", заявили у відомстві.

Вся відповідальність за зрив перевезень та порушення прав пасажирів покладається на ПрАТ Авіакомпанія" АероСвіт ".

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу розібратися з "неприйнятною" ситуацією, що склалась навколо "Аеросвіту".

Як відомо, щодня авіаперевізник "Аеросвіт" відміняє десятки рейсів.

Авіакомпанія пояснила таку ситуацію припиненням обслуговування в ряді зарубіжних аеропортів і запевнила, що веде переговори про врегулювання ситуації.

Авіакомпанії "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" об'єднані в альянс Українська авіаційна група, яка контролюється групою Приват Ігоря Коломойського.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.