JP Morgan змусять бути уважнішим

Управління контролера грошового обігу США та Федрезерв США можуть направити банку JP Morgan офіційну вимогу ліквідувати недоліки в системі контролю за грошовими потоками.

Про це повідомляє "Прайм" з посиланням на Reuters.

Регулятори не вимагатимуть від банківського гіганта сплати грошових штрафів.

Крім того, окремі вимоги до JP Morgan може висунути Мережа з розслідування фінансових злочинів (боротьби з фінансовими злочинами), яка є структурою Мінфіну країни.

Передбачається, що офіційні заяви будуть зроблені в п'ятницю, однак це може відбутися і пізніше. Банку буде необхідно внести зміни в систему моніторингу ризиків і фінансових транзакцій.

Заходи регуляторів спрямовані на посилення контролю за фінансовим сектором і запобігання легалізації кримінальних коштів особами, які мають зв'язки з терористичними організаціями або є причетними до торгівлі наркотиками.

У 2012 році широкий резонанс у фінансовому світі отримало розслідування відносно британсько-гонконгської банківської групи HSBC Holdings, яка може заплатити штраф у розмірі 1,8 мільярда доларів для врегулювання справи про недостатній контроль над операціями її американського підрозділу.

Раніше регулятори попереджали JP Morgan і інші великі банки країни про збільшення штрафів за відмивання грошей і обман клієнтів.

У минулому році з вимогою поліпшити заходи із боротьби з відмиванням грошей ОСС звернулося до іншої великої фінкорпораціі корпорації Citigroup Inc, регулятор закликав Citigroup модернізувати систему моніторингу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.