Японія схвалила мільярдний "пакет зростання"

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе схвалив вливання в економіку 117 мільярдів доларів, що стало наймасштабнішим стимулом з початку фінансової кризи.

Він також також включив забезпечення зростання числа робочих місць в країні в мандат Банку Японії, повідомляє Reuters.

"Під тиском Абе Банк Японії, ймовірно, визначить інфляційний орієнтир на рівні 2% на засіданні 21-22 січня 2013 року, що вдвічі перевищує нинішній рівень, і розгляне чергове пом'якшення грошової політики, швидше за все, збільшивши скупку держборгу і активів", повідомив співрозмовник видання.

Рахунок поточних операцій Японії, зазвичай знаходиться в профіциті, досяг рідкісного дефіциту в листопаді 2012 року, що сприяло зниженню єни до мінімуму двох з половиною років до долара і вказало на необхідність підтримки економіки, оскільки експорт з країни скорочується.

Рецепт Абе із виведенню Японії з періоду дефляції - це великі бюджетні витрати і скупка центробанком держборгу. Однак існують ризики, оскільки борговий тягар Японії вже є найважчим серед найбільших економік світу.

"Сміливе грошове пом'якшення необхідно для боротьби з дефляцією і сильною єною", - сказав Абе, оголошуючи про пряме витрачання 10,3 трильйона єн (117 мільярдів доларів), на громадські роботи, стимули для корпоративних інвестицій та фінансову допомогу дрібним фірмам.

Разом із витратами місцевих органів влади і приватних фірм, розмір всього пакету стимулів - 20,2 трильйона єн, свідчать офіційні дані.

Як відомо, переглянуті статистичні дані свідчать, що економіка Японії впала у рецесію.

Як відомо, країна постраждала від сильної єни та скандалу з найбільшим торговим партнером Китаєм.

Згідно з погнозами МВФ, держборг Японії може сягнути 237% ВВП.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.