Ще один банк поплатиться за махінації із ставками

Royal Bank of Scotland планує скоротити бонуси інвестиційних банкірів для виплати можливого штрафу у справі про махінації з лондонською ставкою міжбанківського кредитування LIBOR.

Про це повідомляє "Лєнта.ру" з посиланням на Reuters.

За інформацією агентства, RBS випишуть більший штраф, ніж його британському конкурентові Barclays, який лютому 2012 року погодився заплатити 290 мільйонів фунтів.

Сума штрафу не уточнюється; відомо, що банк планує зарезервувати на можливі виплати 100 мільйонів фунтів (161 мільйон доларів).

Кошти планується отримати не тільки в результаті скорочення бонусів, але і за рахунок стягнення вже виплачених компенсацій з менеджерів, причетних до махінацій. За підсумками минулого року інвестбанкіри RBS отримали бонуси на 390 мільйонів фунтів.

Крім того, RBS може відправити у відставку двох топ-менеджерів: главу підрозділу по роботі з ринками Пітера Нільсена та керівника інвестиційного підрозділу Джона Хурікена.

Скандал з махінаціями LIBOR розгорівся після того, як Barclays погодився виплатити штраф, фактично визнавши свою провину.

Регулятори підозрюють, що кілька фінорганізаций навмисно занижували дані, надані для розрахунку LIBOR, щоб отримувати прибуток. Згодом найбільший банк Швейцарії UBS також погодився виплатити штраф у розмірі 1,53 мільярда доларів.

11 січня стало відомо, що європейські фінансові регулятори знайшли також порушення у розрахунку європейської ставки міжбанківського кредитування EURIBOR.

Банківській асоціації EURIBOR-EBF, яка займається збором даних для визначення ставки, доручили зробити процедуру розрахунку EURIBOR більш відкритою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 12:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.