Азаров подбає про конкурентне середовище на авіаринку

Уряд розробить конкурентну стратегію розвитку авіаперевезень в Україні, щоб мінімізувати ризик повторення проблемної ситуації, пов'язаної з компанією "Аеросвіт".

Про це написав прем'єр-міністр Микола Азаров у соціальній мережі Facebook.

"Ситуація, яка відбувається зараз з компанією "Аеросвіт", змусила нас розробити такі заходи з розвитку авіаперевезень в країні, які б мінімізували ризик повторення подібної ситуації в майбутньому", - сказав глава уряду.

При цьому Микола Азаров зазначив, що в світі банкрутство великих авіаперевізників відбувається досить часто.

Але, за його словами, "рішення цих проблем полегшується тим, що є конкурентне середовище, і поле збанкрутілої компанії дуже швидко займається конкурентом.

Пасажири так чи інакше відчувають незручності, але вони компенсуються, і проблема вирішується на користь більш конкурентного перевізника. І вже на новому етапі пасажири отримують певні переваги".

"Ось і наше завдання: створити таку ж модель у себе в країні. Звичайно, проблем на цьому шляху дуже багато, але ще раз повторюю, цей випадок з приватною авіакомпанією змусив Уряд знаходити рішення, і вони будуть знайдені", - підкреслив прем'єр-міністр.

Як відомо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року ухвалив рішення про початок провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвіт", у якої виникли фінансові труднощі.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу розібратися з "неприйнятною" ситуацією, що склалась навколо "Аеросвіту".

Як відомо, щодня авіаперевізник "Аеросвіт" відміняє десятки рейсів.

Як повідомлялося, Росавіація збирається з 15 січня закрити небо для літаків компанії "Аеросвіт", якщо усі борги не будуть погашені.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.