Міжнародний регулятор арештував мільйони "Аеросвіту"

Міжнародна асоціація повітряного транспорту - IATA - виключила авіакомпанію "АероСвіт" з системи взаєморозрахунків між авіакомпаніями та агентами з продажу авіаперевезень - BSP - і заарештувала до 7 мільйонів доларів за продаж квитків.

Про це заявив голова Державіаслужби Анатолій Колісник, повідомляє "РБК-Україна".

"Для того, щоб зменшити ризики для пасажирів, і якщо не відбуваються рейси, BSP повинна дати компенсацію пасажирам. Через це BSP арештувала певну частину грошей - приблизно 6-7 мільйонів доларів і припинила подальше обслуговування, хоча такі кроки, зазвичай, бувають м'якші", - сказав він.

Як відомо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року ухвалив рішення про початок провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "АероСвіт", у якої виникли фінансові труднощі.

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу розібратися з "неприйнятною" ситуацією, що склалась навколо "Аеросвіту".

Як відомо, щодня авіаперевізник "Аеросвіт" відміняє десятки рейсів.

Як повідомлялося, Росавіація збирається з 15 січня закрити небо для літаків компанії "Аеросвіт", якщо усі борги не будуть погашені.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.