ЗМІ набридла "криза євро"?

Криза у єврозоні дедалі менше згадується в новинах.

Фінансова буря, яка вирувала на європейських ринках понад три роки, можливо, поступово закінчується, свідчить дослідження агентства Bloomberg, повідомляє "Интерфакс".

Агентство розглянуло кількість посилань на слова "євро" та "криза" на відстані не далі трьох слів один від одного у власних новинних матеріалах за період з кінця 2009 року, коли боргова криза вийшла за межі Греції.

В останній робочий день минулого тижня, на який підраховано дані, це поєднання з'являється в повідомленнях агентства 100 разів.

При цьому середній рівень згадувань за період з кінця 2009 року дорівнює 314 на добу, а їх максимальна кількість припала на 8 грудня 2011 року: в день зустрічі голів Європейського союзу це поєднання зустрічалося 758 разів.

"Найгірше, можливо, позаду, але виконати поставлені перед нами завдання буде непросто", - заявив 10 січня 2013 року прем'єр-міністр Люксембургу Жан-Клод Юнкер, який з 2005 року очолює групу керівників фінансових відомств єврозони.

Голова Європейського центробанку Маріо Драгі сказав у той же день, що "з фінансової точки зору ми наразі повертаємося до нормального стану справ".

Утім, нинішня динаміка може нічого не означати: на початку 2012 року також спостерігалося зниження інтересу до кризи євро, а в червні кількість новин на цю тему знову злетіла до 700 на день, наголошує виданння.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 жовтня 2020, 8:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.