У Криму знову купують школярам "дорогоцінні" продукти

Районний відділ освіти Сімферопольської райдержадміністрації АР Крим 9 січня за результатами тендеру уклав угоду з ПП "Чико-Юг" на послуги шкільних їдалень вартістю 8,75 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Упродовж 2013 року фірма повинна постачати харчування для 5 432 учнів молодшої школи та учнів пільгової категорії в 42 навчальних закладах.

Пропозиція ПП "Чико-Юг" не була найдешевшою на тендері. ТОВ "Алва" пропонувало виконати замовлення за 6,81 мільйона гривень, тобто на 22% дешевше.

Однак пропозицію було відхилено через неправильно оформлені документи - відсутня згода на використання персональних даних, не всі сторінки проштамповано, відсутній напис "копія вірна", також відсутнє документальне підтвердження наявності транспорту із санітарним паспортом для доставки необхідних продуктів.

За повідомленням "Центру журналістських розслідувань" наразі розпочато кримінальне провадження по факту закупівлі цією ж Сімферопольською РДА харчування для шкіл по завищеній на чверть ціні.

Йдеться про тендер, який ще на початку 2011 року виграла вищезгадана фірма "Чико-Юг".

На даний момент встановлено, що посадові особи РДА незаконно вибрали найдорожчу з заявлених на тендері пропозицій, через що за харчування переплатили близько мільйона.

Крім того фірма "Чико-Юг" відома тим, що в березні 2012 року продала управлінню освіти Сімферопольської міськради яйця по 12,20 гривні за десяток, а ще раніше, в лютому - по 14 гривень при середній ринковій ціні в 8,3 гривні за десяток.

ПП "Чико-Юг" заснована у 2006 році. Станом на травень 2012 року фірма мала 100 гривень статутного капіталу. Директором підприємства на зараз є Микола Ткаченко.

Як відомо, раніше факти закупівлі продуктів школярам за завищеними цінами також були зафіксовані у Кіровограді та Одесі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 2:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.