Арбузов "натендерив" 460 мільйонів

Національний банк під керівництвом Сергія Арбузова в 2012 році провів тендери на 462 мільйона гривень.

Відповідні дані опубліковані у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Сума тендерів НБУ втричі більше, ніж сумарна тендерів Кабінету міністрів – 58 мільйонів гривень, та Верховної Ради – 108 мільйонів гривень.

Видатки парламенту могли б бути більшими, якби отримав розвиток проект будівництва скляного атріуму над внутрішнім двориком головної будівлі ВР по вулиці Грушевського, 5 та будівництва 9-поверхового будинку для парламентських комітетів по вулиці Садова, 3а.

Будівельні проекти було замовлено в 2011 році, коли парламентом керував Володимир Литвин, їх розробка мала бути завершена наприкінці 2012 року, коли і мали початись, але не почались будівельні роботи.

Серед тендерів Нацбанку найбільшими статтями видатків стали оргтехніка та програмне забезпечення (187 мільйонів гривень), запуск телеканалу "Банк-ТБ" (87 мільйонів гривень), видатки регіональних управлінь НБУ (93 мільйона гривень).

Саме через Івано-Франківське відділення у 2012 році було проведено 23 мільйони гривень на добудову бази відпочинку "Прикарпаття" в Яремче, на яку за 3 роки було проведено тендери на 87 мільйонів гривень.

Разом з тим, тендери Нацбанку в 2012 році не перевищили суми у 635 мільйонів гривень, саме стільки через тендери провели на утримання та покращення умов президента Віктора Януковича та його апарату.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 8:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.