Азаров побачив "покращення" у 2012 році

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що в 2012 році життя в Україні покращилося, оскільки продукти харчування подешевшали, а обсяг депозитів громадян зріс.

Про це він заявив на засіданні Кабміну 16 січня.

Так, за словами прем’єра, попри нестабільну економічну ситуацію у світі, роздрібний товарообіг в Україні за 2012 рік зріс на 16%, а порівняно з 2009 – на 50%.

"Тобто люди почали вкладати в купівлю товарів і послуг наполовину більше ніж три роки тому. У минулому році було зафіксоване вагоме зниження цін на дуже важливі товари. Так, на 7-22 % знизились ціни на овочі, яйця, цукор, рис, продукти переробки зернових, молоко та молочну продукцію, масло. Вперше за останні 8 років зросло виробництво молока (порівняно з 2011 роком на 3%)", - сказав Азаров.

"Причому це відбувалося в умовах стабільної цінової ситуації – вдруге за роки незалежності індекс споживчих цін у 2012 році був нижчий минулорічного і становив 99,8%", - відзначив прем’єр.

Він додав, що при цьому в Україні ще й зріс обсяг депозитів.

"У цей же час обсяг депозитів громадян у банку виріс минулого року майже на 60 мільярдів гривень, або на 19%. А порівняно з 2009 роком – на 155 мільярдів гривень, або на 73%. Депозити населення в банках сьогодні досягли 366 мільярдів гривень, а це, між іншим, дорівнює річним доходам державного бюджету", - підсумував Азаров.

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів запропонує Верховній раді скоротити кількість перевірок бізнесу з боку контролюючих органів.

Нагадаємо, Україна посіла 161 місце в рейтингу економічних свобод Index of economic Freedom 2013, складеного Heritage Foundation спільно з Wall Street Journal.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.