Міліція витратила ще мільйон на авто

Регіональні підрозділи МВС уклали низку угод на придбання легкових автомобілів на загальну суму 1,05 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Найдорожчий автомобіль придбало Управління Державної служби охорони при УМВС України в Рівненській області – чорний кросовер Mitsubishi Outlander 2.4 CVT Intense вартістю 311 тисяч гривень.

Авто має підігрів передніх сидінь, автоматичний двозонний клімат контроль, бортовий комп’ютер з кольоровим дисплеєм, систему Bluetooth, управління стереосистемою на кермі, камеру заднього огляду, 6 динаміків, електропривід відкривання і закривання задньої двері.

Шкіряний салон не вимагався.

Аналогічний автомобіль, але в більш розкішній комплектації "Ultimate" за 338 тисячі гривень нещодавно придбало Управління Державної служби охорони при ГУ МВС України в Донецькій області.

Також автомобіль Mitsubishi Outlander 2.0 CVT придбало Управління Державної служби охорони при УМВС в Чернігівській області.

В цьому випадку придбано одну з найпростіших комплектацій "Inform" за 241 тисячу гривень.

Решта придбаних міліцією автомобілів були значно дешевшими.

Відділ Державної служби охорони при УМВС України в Кіровоградській області придбав два автомобілі Nissan Almera по 115 тисяч гривень.

Криворізький відділ Державної служби охорони придбав 3 ВАЗ 21214 "Нива" по 88 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство внутрішніх справ придбало 45 іномарок на понад 14 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


User

Я так розумію, що стаття написана (подразник для людей) щоб дорікнути МВС на що витрачаються державні кошти. Але автор не володіє ситуацією у цих питаннях. Так, Державна служба охорона ані копійки не отримує з державного бюджету, у тому числі на закупівлю автотранспорту, зарплату інше, а транспорт закуповує за кошти які отримує за рахунок охоронних послуг, що надає, і перебуває на повному госпрозрахунку при цьому справно платить податки державі.

ГОЛОВНЕ на 06 березня 2021, 10:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.