Янукович збільшив витрати на рідне Єнакієво в 10 разів

У рідному місті президента Єнакієво після приходу Віктора Януковича до влади почали витрачати на тендерах у 10 разів більше, ніж до його президентства.

Про це сказав автор сайту "Наші гроші" Юрій Ніколов в ефірі телеканалу ТВі.

"Ми подивилися на закупівлі Єнакієве - невелике містечко, яке знамените тим, що там народився Віктор Федорович Янукович. Тендери 2008-2009 роки, потім 2010 рік. Що змінилося? Янукович став президентом. Жалюгідні 2-8 мільйонів до президентства виростають до 30-38 мільйонів в рік, коли Янукович керує", - заявив Ніколов.

На його думку, різкий сплеск держзакупівель у рідному місті президента викликаний політичною доцільністю поліпшення життя окремого базового регіону під вибори, а також прагненням дати "освоїти" бюджетні кошти близькому оточенню.

"По-перше, це політичні вигоди в контексті виборів, у тому числі 2015 року - треба, щоб базовий регіон був упевнений в тому, що він живе краще, щоб там бачили наслідки діяльності свого президента", - сказав Ніколов.

"З іншого боку, направляючи великі кошти в рідні місця, ти будеш впевнений, що люди, з якими ти працював, як можна ефективніше їх освоять. Не кожен президент довірив би у ворожому до себе регіоні витрачати зайвий мільярд гривень", - продовжив він.

Як повідомлялося раніше, Національний банк під керівництвом Сергія Арбузова в 2012 році провів тендери на 462 мільйона гривень.

Сума тендерів НБУ втричі більше, ніж сумарна тендерів Кабінету міністрів – 58 мільйонів гривень, та Верховної Ради – 108 мільйонів гривень.

А тендери на утримання та покращення умов президента Віктора Януковича та його апарату обійшлися державі в 635 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 3:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.