Goldman Sachs і Morgan Stanley виплатять півмільярда компенсацій позичальникам

Федеральна резервна система США досягла угод з банківськими гігантами Goldman Sachs і Morgan Stanley, згідно з яким вони виплатять 557 мільйонів доларів ​​клієнтам, чиї іпотечні кредити обслуговувалися з порушеннями.

Про це йдеться в прес-релізі регулятора, повідомляють "Ведомости".

Із загальної суми 232 мільйони доларів підуть на виплату грошових компенсацій сумлінним позичальникам.

Крім того, банки планують внести зміни в кредитні угоди та "пробачити" іпотечні борги , що в сумі дасть змогу їхнім клієнтам заощадити 325 мільйонів доларів. Банки зобов'язані зв'язатися з клієнтами з питань виплати компенсацій до кінця березня.

Грошові компенсації отримають більше 220 тисяч осіб, чия власність була вилучена підрозділами Litton Loan Servicing LP (Goldman Sachs) і Saxon Mortgage Services, Inc. (Morgan Stanley) у 2009-2010 роках.

Залежно від того, наскільки грубими були помилки при обслуговуванні іпотечних кредитів цих громадян, компенсації можуть становити від кількох сотень доларів до 125 тисяч доларів.

ФРС проводила перевірки у період з листопада 2010 року по січень 2011 року і виявила помилкові дії підрозділів банків, що займалися видачею та обслуговуванням іпотечних кредитів, через що тисячі американців втратили нерухомості.

Раніше аналогічні угоди регулятор схвалив з банками Aurora, Bank of America, Citibank, JPMorgan Chase, MetLife Bank, PNC, Sovereign, SunTrust, U.S. Bank і Wells Fargo.

Так, більше чотирьох мільйонів американців отримають компенсації, загальна сума яких становитиме приблизно 3,5 мільярда доларів.

Як відомо, чистий прибуток Goldman Sachs у четвертому кварталі року виріс утричі порівняно з минулим роком.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 1:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.