На Волині запевняють, що коледжі не купують "коштовний" газ

Ціна газу для бюджетних установ і організацій становить 4 тисячі 704,096 гривні за 1 тисячу кубометрів, і ніхто її не купує за вищими цінами.

Про це повідомляє прес-служба "Волиньгазу".

"Держава в особі Національної комісії регулювання енергетики жорстко регулює ціну газу, який постачається для бюджетних установ та організацій. Таким організаціям газ постачає обласне газопостачальне підприємство (облгаз) за регульованим тарифом, який визначений НКРЕ", - йдеться у повідомленні.

Так, ПАТ "Волиньгаз" постачає газ для бюджетних організацій за регульованим тарифом, який встановлюється Національною комісію регулювання електроенергетики. На 2013 рік Комісія затвердила вартість газу на рівні 3,509 тисячі грнивень за тисячу кубометрів.

Окрім того, до установленої вартості природного газу нараховуються виробничі витрати і податки:

цільова надбавка у розмірі 2%,відповідно до Податкового Кодексу;

тариф на транспортування газу, затверджений НКРЕ;

тариф на постачання газу, затверджений НКРЕ;

також нараховується ПДВ.

Так, кінцева ціна 1 тисячі кубометрів газу для бюджетних споживачів становить 4 704,096 гривні. Вона вже враховує податки, вартість транспортування і поставки газу, затверджені НКРЕ.

Саме ця ціна вказана у кожному договорі, який ПАТ "Волиньгаз" укладає із установами та організаціями, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів.

У прес-службі ПАТ "Волиньгаз" пояснюють, щовартість газу, яку зазначає бюджетна організація у "Віснику держзакупівель" є очікуваною вартістю предмета закупівлі на бюджетний рік.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Професійно-технічне училище №5 міста Ковель Волинської області замовило "Волиньгазу" 170 тисяч кубометрів газу на 848 тисяч гривень. Вартість газу становила 4 990 гривні за тисяч кубометрів, або 624 долари.

Як повідомлялося, низка сільських та селищних рад, а також відділів освіти райдержадміністрацій Одеської області купують газ за цінами, які перевищують ринкові.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 3:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.