Науковці закупили газ за "космічною ціною" по 818 доларів

Національний центр управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України уклав угоду з ТОВ "Нові ідеї" на постачання природного газу на 183,4 тисячі гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Упродовж 2013 року фірма повинна забезпечити постачання 28 тисяч кубометрів газу для Національного центру, що знаходиться в Криму неподалік Євпаторії – в селі Вітине Сакського району.

Закупівля фінансується з державного бюджету.

Національний центр управління та випробувань космічних засобів було створено у 1996 році для керування космічними апаратами в рамках національних і міжнародних космічних програм.

Окрім того центр займається проведенням наукових досліджень дальнього космосу, геофізичним моніторингом та випробуваннями космічної техніки.

Директором євпаторійського ТОВ "Нові ідеї" зі статутним капіталом 53 тисячі гривень є Володимир Євтушенко.

Він же у 2012 році був директором ще однієї фірми з Євпаторії – ТОВ "Конгломерат-2011", яка була єдиним конкурентом на тендері.

Ця компанія зареєстрована на Юрія Церетелі з Макіївки.

Нагадаємо, комунальні та державні установи цього року замовляють газ в середньому по 500-600 доларів.

Так, наприклад, Донецький національний медичний університет імені М. Горького купував газ по 503 долара, Мостиська міськрада Львівської області -592 долара, Хмельницький національний університет – по 588 доларів.

В цих випадках постачальниками є місцеві облгази, а торги проводяться за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника".

Разом з тим Нацкомісія з регулювання енергетики 28 грудня затвердила на 2013 рік граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, на рівні 3,509 тисячі гривень (близько 438 долара) за тисячу кубометрів без урахування ПДВ та інших зборів.

Ця ж ціна газу для держустанов була і в 2012 році.

Нагадаємо, в державний бюджет на 2013 рік закладена середньорічна ціна російського газу 421 долар за тисячу кубометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 3:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.